Līdz sacensībām:
Mūs atbalsta
4CYCLISTS
4CYCLISTS

4Cyclists ir Latvijā radīts velo apģērba zīmols. Viss tiek darīts tepat uz vietas - sākot no produkta izveides un dizaina, beidzot ar pašu izgatavošanu. Pieejami dažādi modeļi gan komandām, gan individuāliem pasūtītājiem. Piedāvājam iespēju iegādāties arī mūsu pašu radītus dizainus interneta veikalā. Ražošanā izmantojam modernus un ilgtspējīgus materiālus. Mūsu formas izvēlas vadošās Latvijas  komandas, Latvijas nacionālā izlase, dažādi klubi un individuāli braucēji ārpus Latvijas, no Kanādas līdz pat Austrālijai.

Draugi
Garkalnes novads
Garkalnes novads

Garkalnes novads ir pašvaldība Vidzemes dienvidrietumu daļā pie Rīgas pilsētas austrumu robežas. Robežojas ar Rīgu un Carnikavas, Ādažu, Stopiņu, Ropažu novadiem un Inčukalna novada Vangažu pilsētu un Inčukalna pagastu. Lielākās apdzīvotās vietas ir Garkalne, Langstiņi, Bukulti, Priedkalne, Suži, Berģi, Upesciems.

NUTREND LATVIJA
NUTREND LATVIJA

Uztura bagātinātāji AKTĪVAJAM dzīves veidam.

MB SportGroup was founded in the autums of 2013. We are officially Representatives of the NUTREND in LATVIA (NUTREND D.S., a.s. is the Czech leading producer of nutrition and dietary supplements not only for sportsmen but also for everyone who prefers an active life-style. Our dynamically booming company was founded in 1993 and at present has almost 170 employees.).
The company was build by two ex. professional athlets (professional cyclist) and (track and field athlete).
We support young athletes. Now we have 5 young guys from Kuldiga, Smiltene and Malpils. We try to make our own cycling team.

Viesu nams "Kaķītis"
Viesu nams "Kaķītis"

Atpūtas un sporta komplekss “Kaķītis” ir radīts ar mērķi piedāvāt izklaides iespējas un patīkamas emocijas gan aktīvās atpūtas cienītājiem, gan romantikas un miera mīļotājiem. Mēs atrodamies Siguldā, ainaviski skaistā vietā Gaujas senlejas krastā. Aktīvās atpūtas cienītājiem ziemas sezonā piedāvājam kalnu slēpošanas trases, savukārt vasaras sezonā – piedzīvojumu parku, velo nomu un volejbola laukumus. Romantikas un mierīgākas atpūtas mīļotājiem paveras neierobežotas iespējas dabas baudīšanai un pastaigām pa Gaujas senlejas gājēju takām. Visa gada garumā piedāvājam nakšņošanas iespējas mājīgos viesnīcas numuriņos, relaksēšanos pirtīs un masāžas vannās, kā arī gardas maltītes mūsu omulīgajā krodziņā. Sarīkosim arī jūsu iecerēto darba semināru, sporta svētkus vai privāto ballīti.

MAPEI
MAPEI

MAPEI dibināts 1937.gadā, Milānā un šodien ir viens no pasaules vadošajiem būvmateriālu un būvķīmijas ražotājiem pasaulē. MAPEI grupā šobrīd ietilpst 79 pārstāvniecības, 67 ražotnes, kas izvietotas 32 valstīs un 5 kontinentos. SIA ''Velve M.S. Tehnoloģijas" piedāvā, augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām, kā arī valsts mēroga hidrotehnisko būvju būvniecībā nepieciešamos būvmateriālus. Kopš 1999. gada SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" ir pasaulē pazīstamās būvniecības sauso maisījumu un būvķīmijas ražotājkompānijas MAPEI S.p.A., kā arī POLYGLASS S.p.A. hidroizolācijas materiālu oficiālais pārstāvis Latvijā. MAPEI ir liels sporta atbalstītājs. Ir arī sava profesionālā riteņbraukšanas komanda “MAPEI”. Gadu gaitā uzņēmums ir turpinājis savu atbalstu sportam un paplašinājis savas darbības jomas, atbalstot arī citus sporta veidus, kā piemēram futbolu, basketbolu, skriešanu, golfu, slēpošanu un motociklu sportu.

abi2
abi2

SIA ''ABI2'' piedāvā: karogu mastus (alumīnija un stikla sķiedras), karogus, auduma apdruku, PVC banerus, plakātu druku, uzlīmes, planšetes, automašīnu aplīmēšanu, skatlogu un vitrīnu aplīmešanu, gaismas reklāmas izgatavošanu, kreklu apdruku, izšūšanu, reklāmas stendus.

MONIER SIA
MONIER SIA

Monier misija ir piedāvāt vislabākās kvalitātātes jumtu risinājumus. Jumtu risinājums ir kvalitatīvs, ar pieredzi izstrādāts risinājums efektīvam jumtam: dakstiņi, stiprinājumi, blīvētāji, ventilācijas elementi un drošības aprīkojums. Monier-Group ir viens no lielākajiem jumtu materiālu ražotājiem arī pasaulē.

Signamed SIA
Signamed SIA

Medikamentu vairumtirdzniecība. Zāļu piegāde no visas pasaules!

SIA VOKA
SIA VOKA

Kopš 2009. gada uzņēmuma galvenais darbības virziens ir graudu pirmapstrādes kompleksu projektēšana, būvniecība un serviss. Ar graudu pirmapstrādi tiek saprasti procesi, kas veicami starp graudu nokulšanu un to izmantošanu tālākajos ražošanas procesos, tātad - graudu kravu pieņemšana, graudu transportēšana, attīrīšana, kaltēšana, uzglabāšana un izsniegšana.

ISOSTAR
ISOSTAR

Isostar ir Eiropas līderis sporta uzturā ar vairāk kā 33 gada pieredzi sporta uztura nozarē, ir arī liels sporta atbalstītājs. Tagad arī Latvijā Isostar, aktīvi piedaloties sportu attīstīšanā un popularizēšanā, lielu uzmanību pievērš sportistu atbalstam .

SIA VIPSPORTS
SIA VIPSPORTS

-

Saulkrastu velosipēdu muzejs
Saulkrastu velosipēdu muzejs

Velosipēdu muzejs Saulkrastos pievilina apmeklētājus ar senatnes gaisotni un visnotaļ interesanto kolekciju. Par unikāliem vēstures lieciniekiem kļuvusi tēva un dēla Jāņa un Gunta Sereginu velosipēdu kolekcija.

Šī ir vienīgā seno velosipēdu kolekcija Latvijā. Kolekcijas veidošanās sākusies 1977. gadā, kad Jānis Seregins iestājās Latvijas Antīko automobiļu klubā un sāka nopietni interesēties par velosipēdu rūpniecības vēsturi, kā arī riteņbraukšanas pirmsākumiem Latvijā.

Bez velosipēdiem kolekcijā plaši pārstāvētas dažādas lietas, kuras saistās ar velosipēdu lietošanu, riteņbraukšanas sportu, biedrībām un velosipēdu ražošanu. Ekspozīcijā var aplūkot lielāko austrumeiropas velosipēdu firmas zīmju (emblēmu) kolekciju. Šo emblēmu ir vairāk kā 800 eksemplāru no visas pasaules. Seno velosipēdu kolekcija arvien tiek papildināta ar jauniem atradumiem. Tās īpašnieki būs pateicīgi Jums par ikvienu informāciju sakarā ar seno velosipēdu vai detaļu atrašanās vietu.

 

 Kopumā muzejā atrodas aptuveni 60 velosipēdu. Vēl nav izstādīti visi divriteņi, daudzi gaida savu kārtu restaurācijā, kā arī mirkli, kad tie vēl tikai tiks atrasti. Kolekcija visu laiku tiek papildināta.

Zaļā Garkalne
Zaļā Garkalne

Ir labi, ja ir labi draugi!

RR2 SIA
RR2 SIA

Specializēts sporta briļļu veikals "OptiSports".

  STV STUDIJA
STV STUDIJA

STV studija pamatā gatavo ziņu raidījumus par aktualitātēm un notikumiem Smiltenes novadā. Studijai ir sadarbība ar Virszemes digitālo TV, kurai tiek nodoti sagatavotie raidījumi pārraidīšanai. Lieliski foto un video!

SPORTA LABORATORIJA
SPORTA LABORATORIJA

Fiziskās veselības, sporta medicīnas un rehabilitācijas centrs "SPORTA LABORATORIJA" ir ambulatora ārstniecības iestāde, kas piedāvā veselības aprūpes pakalpojumus aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Mūsu specializācija ir organisma spēju testēšana fiziskās slodzes laikā un ar fizisko aktivitāti saistītu jautājumu risināšana. Mēs nosakām optimālo fizisko slodzi, pie kuras trenēties ir efektīvāk, vieglāk un drošāk veselībai! Laipni gaidīts ikviens, kurš nodarbojas, plāno nodarboties vai nevar izlemt, vai nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, sportu. Mēs piedāvājam kompleksu risinājumu fiziskās veselības novērtēšanai un uzlabošanai.

KLINTS I  SIA
KLINTS I SIA

Zobārstniecības prakse.

FS Garkalne
FS Garkalne

Futbola skola Garkalne. Anno 2010. gada 16. jūnijā.