Līdz sacensībām:
Apkopojums.

Jau apkārt vesels mēnesis. Tieši tik daudz ir pagājis kopš pēdējā ieraksta jaunumu sadaļā. Kāds cītīgāks lasītājs droši vien padomāja, ka sāk veidoties robs. Taču patiesais iemesls ir pilnīgi pretējs. Visa komanda esam ierauti pašā lielākajā sacensību virpulī. Jūlija beigas un augusta sākums mums pēc kalendāra ir bez brīvdienām, jo ik nedēļu pa sacensībai. Līdz ar to esam ļoti aizņemti. Katrai sacīkstei jāgatavojas kā vienīgajai, kā pēdējai. Un jāatzīstas, ka slodze ir ne tikai fiziska, arī morāla. Katrs izjūt augstu morālo atbildību, jo no tā veidojās mūsu kā komandas gala sniegums. Esam uzstādījuši ļoti augstus mērķus un nesasniedzot ieplānoto rodas sava veida "psiholoģiskās bedres". Iekšēji ļoti pārdzīvojam pjedestāla "aizslīdēšanu" Kamparkalnā. Uz atlikušo sezonas daļu esam palikuši bez traumētā komandas biedra Andra. Diemžēl ir apstiprinājies ļaunākais, tagad priekšā veseļošanās. Liekās pavisam nesen mums pievienojās Sandis un nu jau dzīves straujais ritms mainījis situāciju un sezonu nebeidzot viņš dodās prom uz citām zemēm nemaz nebeidzot sezonu.

Šā mēneša patīkamās ziņas ir Kalvja trīskārša uzkāpšana uz pjedestāla. Pirmoreiz,  Vivus.lv MTB maratona 4.posmā Smiltenē.

Otrreiz, SEB MTB maratona 4.posmā Cēsu trasē.  Trešoreiz jau savādākā  Cēsu trasē, Vivus.lv MTB maratona 5.posmā.  Visi šie panākumi ir augstas raudzes un ar tiem ļoti lepojamies.

Jau šo svētdien SEB MTB maratona nākamais posms Smiltenē. Diemžēl šogad pretēji plānotajam dalībai ar divām pāru komandām jāvelk svītra pāri 24h sacīkstei. Tad divu nedēļu pauze un piedalāmies Vienības velobraucienā.

12.08.2013.