Līdz sacensībām:
SEB MTB maratons 2014, 7. posms, Tukums.

Sezonas noslēguma posms, jau visai tradicionāli pēdējiem gadiem notika Tukumā. Notikumiem ļoti bagātajā sezonas nogalē ,mums ļoti savādāks izdevās šis posms, jo ierindā bijām palikuši tikai četru vīru sastāvā! Nepieminot daudzos iemeslus kamdēļ tā ,tomēr ļoti gribās uzteikt Sandija, Vitālija, Kaspara K. un Edgara varējumu. Puišu sasniegtais bija tas ko gaidījām no viņiem visas sezonas garumā. Rezultāts priecē!

Jau uzreiz jāpiemin Sandija augstā 20.vieta posmā. Braukts turpat plecu pie pleca starp līderiem, kas viņam ir neatņemama pieredze. Ar dažādajām likstām lieliski galā tika Edgars finišēdams 127.vietā un Vitālijs, kuram 172.vieta. Kā 254 finišu šķērsoja Kaspars K., šis arī šosezon labākais sasniegums seriālā. Komanda posmā ļoti solīdajā augstajā 14.vietā.

Un par cik septiņus posmus garais SEB MTB maratons ir galā, vērts pavērtēt rezultātus. Jau uzreiz jāsaka, ka tas ir izdevies. Bijām sev nostādījuši mērķi tikt starp 20 labākajām komandām. Tas izpildīts ar uzviju - esam 15-tie! Lai gan ne viss izdevās, lai gan nācās veikt dažādas stratēģiskās maiņas, vajāja traumas, gribās uzteikt komandas sastāvu, puišus un veltīt viņiem vislabākos pateicības vārdus. Paldies! Starp pirmajām 15 komandām sastopamas astoņas velo lielveikalu komandas ar stipru sponsoru aizmuguri, 4 vai 5 sporta skolu sastāvi, man nezināmā komanda no Ventspils....un tad mēs! Ja jau Latviju var saukt par hokeja lielvalsti dēļ līdzjutējiem, kā varētu saukt Garkalni pēc mūsu sasniegtā?

Ieskatoties individuālajos varējuma laukos tieši 50.vietā ir Sandijs (32.v. savā vecuma grupā). Viņš šogad ienākot komandā ir ļoti stabils nr.1! Kā 70-tais ir Vitālijs (46-tais vecuma gr.). Šī Vitālijam bija sportiski vislabākā sezona komandā! 260.vieta kopvērtējumā un 131. vec.gr. ir Vilnim. Viņš varētu būt paraugs jebkuram sportistam ar savu ļoti augsto pašatdevi un attieksmi pret darāmo! Tad nāk mūsu lieliskais trijnieks, kuru ievada Oskars - 334.vieta kopvērtējumā un 170. vec.gr. Oskaram sezona mijās ar no ļoti labiem startiem līdz tehnikas nodevībai. Kā 337-tais sezonu beidza Kaspars K., vec.gr. 92.vieta. Domājams, ka Kaspars ir iedzīvojies komandas sastāvā un labākie starti tikai vēl priekšā! 342.vieta sezonā un 168.v. savā vec.gr. ir Jurim. Juris kā allaž izcēlies tieši ar SEBa posmu labajiem rezultātiem starp komandas biedriem un nav zināms, kāda būtu vieta, ja ne riteņa nodevība svarīgākajos mirkļos! Vēl viens sezonas jaunieguvums mums bija Kaspars S. Kopvērtējumā 358.vieta un augstā 12.vieta savā vecuma grupā. Gaidām arī šī jaunā censoņa "zelta mirkļus"! Mainot sezonas ieskaņā taktiku, izlaužoties no pašas aizmugures, arī pievilts no tehnikas, bet 416.vietu sasniedzis Edgars (kā 116. vec.gr.). Domājams, ka Edgars nākamsezon vēl atgādinās par sevi ar labajiem rezultātiem! Atis ,kā vecākais starp jaunajiem 492.vietā un 134-tais vec.gr. Ļoti stabili. Apsolu savējiem pakutināt nervus trasē. Ne reizi tā arī neieguvis "spieķīti" sezonas garumā! Kalvim kopvērtējumā pietrūka nobraukto posmu, tamdēļ viņa vietu apskatīt būtu neobjektīvi, taču nobrauktie posmi liecina par to, ka Kalvis ir atpakaļ!

Komandas vārdā,

Atis.

30.09.2014.