Līdz sacensībām:
Sezonas noslēguma pasākums.

18.novembrī mūsu komanda sanāca kopā uz sezonas noslēguma pasākumu. Bijām kopā ar savām ģimenēm, otrām pusītēm, bērniem, tētiem un mammām. Ar savu klātbūtni mūs pagodināja arī sponsori: Renārs, kā MONIER pārstāvis, Vineta kā SIGNAMED un savu klātbūtni pasākumā apliecināja arī KLINTS I vadība. Uz pasākumu netika Garkalnes novada sporta funkcionāri, jo viņiem paralēli notika Valsts svētku pasākums. Tāpat laba vēlējumus sūtīja un atbalstu arī nākamajā sezonā šoreiz netikušie RigaBrain pārstāvji. Šeit vietā būtu izteikt milzu paldies jums - sponsori un atbalstītāji!

Satikāmies visi Saulkrastu velo muzejā, kur mums jauku ekskursiju novadīja pats saimnieks. Stunda pagāja patiešām ātri, jo velo vēsture tur ir pārstāvēta ar ļoti daudziem eksponātiem. Dažnedažādie velo izpildījumi, to aksesuāri, vēstures pieskāriens un aizraujošais stāsts par iegūtajiem eksponātiem liek domāt, ka tur atgriezīsimies vēl!

Turpinājumā ceļš mūs veda uz Minhauzena muzeju. Iespējams katrā no mums mājo savs Minhauzens! Muzejs mūs uzņēma ļoti mīļi, līdzi atbraukušie bērni atrašanos šeit pavadīja vienos smieklos. Nopietniem neļāva būt arī pieaugušajiem, bet visam pie vainas muzeja atraktīvā darbiniece. Pat izejot pa muzeja durvīm un dodoties tālāk tā pa īstam nesapratu vai viņa mums rāda pareizo ceļa virzienu vai turpina sarunu Minhauzena garā. Tomēr viss muzejā ir tik nenopietni! Paldies viņai par jauko atmosfēru un saldumiem bērniem! Zinu, ka tuvojoties siltajam laikam ar bērniem atgriezīsimies tur vēl...

Smiekli un svaigais gaiss mūsos rosīja ļoti lielu apetīti un galapunktā mūs jau gaidīja bagātīgi klāts galds ar Viļņa soļanku, namamātes štovētajiem kāpostiem un desiņām. Dienas gaitā noskatījāmies visus sezonas foto, kuros esam kā darbojošās personas.  

Ikdienā kontakts starp mūsu ģimenēm nav tik ciešs, tamdēļ ļāvāmies brīvi improvizēti savstarpēji iepazīties. Domājams, ka nu katrs zina par mūsu ienākšanu velosportā, pirmajiem panākumiem, ar kādu riteni katrs brauc un cik kupls ir mūsu ģimenes loks. Līdzjutēju starpā izspēlējām savas medaļas, pie kurām arī tika paši erudītākie un zinošākie gan par velosportu gan mums - komandu. Vakara gaitā tika pārrunāts par  visām šogad brauktajām sacensībām. Tika kalti plāni nākamajai sezonai, kuri ir gana ambiciozi!

Bērni jaukā minēšanas spēlē tika pie KLINTS I sagādātajiem saldumiem, bet mēs braucēji pie diplomiem, kuros tika atspoguļots katra mūsu ieguldījums komandai. Noslēgumā apēdām pašu sagādāto torti, kuru rotāja viena svecīte. Tā simbolizēja viena gada jubileju. Un kā jau jubilejās pieņemts - pūšot svecīti ir kaut kas jāiedomājas. Sanākot mums, komandas braucējiem ap torti savā starpā pajokojām, ka tas ir kā piecu gadu parakstīts kontrakts, iedomājāmies ko labu...un kopīgi svecīte tika nopūsta.

Vakaru noslēdza pirts. Par to liels paldies ''LINDAGU'' mājas saimniekiem, paldies arī ,ka mūs uzņēmāt! Komandas vārdā lielu pateicību izsakām visiem kas ieradās, par sagādātajām dāvanām. Un uz tikšanos jau nākamajos pasākumos!

 

04.12.2011.