Līdz sacensībām:
XCO velokross GRUZIS ACĪ 2016, 2.posms, Zilie Kalni.

Viens ir skaidrs , ja gribi, lai tevi mega daudz safotografē vai gribi tikt pie daudz un smukām bildēm – piedalies GRUZIS ACĪ! Tas ir gan pa jokam, gan nopietni. Jau piedaloties 1.posmā Siguldā bildes man bija vairāk kā jebkurās citās sacensībās komandai kopā ņemot. Un tiešām, viena otra bilde ir plakāta cienīga! Paldies zibspuldžu zibinātājiem, kuri nesaudzējot savu tehniku pat stiprā lietū, kā tas bija otrajā posmā Zilajos Kalnos radīja mākslu, kuru tagad visi kopā varam baudīt!

Ja runājam par sportiskajiem sasniegumiem, Rūta Elites grupā finišu sasniedza kā pirmā! Daudziem pušiem trasē klājās grūtāk un finišēt tie turpināja turpat vai pusstundas garumā aiz sava finiša! Kā teica pati Rūta, jutās viņa ļoti labi un trase patika ļoti. Esot savā elementā izbaudīja gan trasi, tramplīnus un pirmo peldi šosezon blakusesošajā ūdens tilpnē.

 

Par sevi varu teikt tikai vienu – ceru, ka visas sezonas likstas man ir jau aiz muguras. Nepietiek, ka nepabeidzu sacensību Smiltenē, šoreiz pēc 2,5 apļu veikšanas ieejot līkumā nedaudz izslīdēja priekšējas rats, radās sānslīde un uzbraukšana koka stabam bija neizbēgama. Trieciena rezultātā paliku bez priekšējām bremzēm un ātrumu pārslēdzēja/šiftera. Sašutums bija neaprakstāms...,vēl taču priekšā 1,5 aplis un tagad viss? ...taču radās ašā doma - ar norobežojošo lentu nostiprināt/piesiet abus pie stūres. Bremzes lietot nesanāca, bet ātrumus slēgt varēju. Izpalika labāks rezultāts, izpalika tramplīnu izlēcieni, strauji nobraucieni, bet finišā prieks bija neaprakstāms!

15.05.2016.