Līdz sacensībām:
Komandas pamatsacensību finišs.

Kā komandas ''mugurkaula'' sacensības šogad bija noteiktas SEB Latvijas čempionāts kalnu divriteņu maratonā. Diemžēl šogad mums nebija iespēju pilnvērtīgi piedalīties citos sacensību seriālos, bet, ja apstākļi labvēlīgi sakritīs, ņemsim dalību arī tajos. Milzīga loma jāatzīst ir arī komandas budžetam, kuru gatavojam jau tagad. Ļoti gaidam sponsoru atsaucību un ticam, ka tie mūs atbalstīs.

Šogad SEB Latvijas čempionāts kalnu divriteņu maratonā notika ne kā parasti, jo bija iekļauti septiņi sacensību posmi, kuri notika visos Latvijas reģionos. Sezonas pirmajiem startiem bijām gatavojušies, jo garais ziemas periods likās ieildzis. Un tepat arī vietā pieminēt, ka komandas kopumā un katra komandas dalībnieka atsevišķi sportiskie rādītāji bija patīkami pārsteidzoši - jo tie bija stabili. Nebija nekādu sportiskās formas kritumu, kas liecina par lielu ieguldīto darbu ziemas periodā un katra atsevišķi lielo apziņu pret komandu. Visas sezonas garumā jāuzteic komandas līdera Edgara rezultāti. Tie bija ļoti atzīstami, kas neviļus lika mums visiem ''vilkt'' līdzi. Iekšējā konkurence patīkami veicināja rezultātu sasniegšanu. Vitālijs ar Vilni sacensību no sacensības pastāvīgi ''elpoja'' Edgaram aizmugurē, kas savukārt lika viņam braukt vēl jo ātrāk. Sezonas garumā gan Jura gan Andra ''izrāvieni'' lika sapurināties visiem mums. To apliecina Talsu un Kuldīgas sacensības, kurās viņi sasniedza labākos rezultātus.

Šogad jāuzteic sacensību organizatori, kas ieviesuši daudz jauninājumus: gan jaunas trases, gan drošība trasē un jāatzīst, ka interese par velosacensībām nav sasniegusi maksimālo punktu. Veiksmes viņiem!

Kopumā čempionātu noslēdzot Edgars Šmits kopvērtējumā ieņem 83.vietu un 47.vietu savā vecuma grupā. Kā otrais mūsu labākais ir  Vitālijs Seržans ar 157.vietu kopvērtējumā un 86.vieta vecuma grupā. Stabili trešais,  Vilnis Vīgants ar 181.vietu kopvērtējumā un 96.vietu vecuma grupā. Turpinājumā seko  Juris Krātiņš ar 248.vietu kopvērtējumā un 131.vietu vecuma grupā,  Andris Brīvulis 280.vieta kopvērtējumā un 66.vieta savā vecuma grupā,  Atis Neļķe 436.vieta kopvērtējuma ietvaros un 113.vieta vecuma grupā, kā arī  Kalvis Vērzemnieks, ieņemdams 656.vietu un 30.vietu savā vecuma grupā. Komanda 112.komandu konkurencē ieņēma augsto 26.vietu, kas kā pirmais komandas rezultāts nebūt nav peļams un mēs ar to lepojamies!

28.09.2011.