Līdz sacensībām:
SEB MTB maratona 2012 kopvērtējums.

Normal 0 false false false LV X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";}

Jau pats virsraksts nodod, ka garš izklāsts par šī maratona norisēm nebūs. Īsi un kodolīgi – kopvērtējums. Komandai sezonu uzsākot bija dots uzdevums iekļauties starp stiprākajām komandām tautas klasē. Uzsākot to nevienam arī nevarēja nākt prātā, ka komandu šogad būs tik daudz! Vai uzdevums ir sasniegts? Drīzāk jā nekā nē! Spēcīgu braucēju “izkaisīšanās” pa vairākām komandām ir devis efektu, ka daudzas komandas ir līdzvērtīgas. Tas rada ļoti blīvus rezultātus un mūsu komandas sasniegtā 30.vieta būtu uzskatāma kā labs sezonas darbs. Tomēr esam apsteiguši vairākas komandas ar skaļiem nosaukumiem, arī lielākiem budžetiem. Tas priecē! Vēl tikai jāpiemin, ka šogad piedalījušās 150 komandas.

            Par individuālajiem rezultātiem. Šogad esam tikuši pie jauna komandas līdera! Vēl jo vairāk prieks par to, ka tas ir no mūsu pašu iekšienes (nav pieaicināts no malas). Kā atzina pats Kalvis, tas viss sasniegts pateicoties lielajam ieguldītajam darbam treniņos. Kalvis savā vecuma grupā šogad augstajā 9.vietā, visu braucēju sarakstā ieņemdams 151.vietu! Pērnā gada līderis Edgars kopējā sarakstā šoreiz 184-tais, vecuma grupā 91.vieta. Pavisam turpat arī Vilnis, kuram šogad veiksmīga sezona un 192-tais, vecuma grupā ieņemdams 94.vietu. Stiprāko kvartetu noslēdz Vitālijs, 232.vieta kopējā sarakstā un kā 115-tais savā vecuma grupā. Turpinājumā tuvā aizmugure, jo komandas ieskaitē punktus nes pirmie četri. Juris ar ieņemto 407.vietu un 209-tais starp vienaudžiem. Andris 430-tais un 109-tais vienaudžu konkurencē. Atis 500-tajā vietā un 115-tais vecuma grupā. Visbeidzot Oskars. Šogad neveiksmīgi starti vairākos posmos. Pēc ievērojamiem kritieniem un tehniskām ķibelēm divi vāji pabeigti posmi, bet vienā no sešiem nācies arī izstāties. Viņam 1076.vieta kopvērtējumā un kā 515-tais vienaudžu konkurencē.

Šogad SEB MTB maratona protokolā ierakstīts, ka ir bijuši 2583 braucēju.

30.11.2012.