Līdz sacensībām:
Haanja 100.

Simts kilometri ar šosejas velo? Svētdienas braucēji teiks, ka jebkuram tas ir pa spēkam. Un kā ar izturību ar kalna ričuku? Pārbaudīt spēkus un tehnikas gatavību Tartu Rattamaratonā devās Aigars ar Juri 89km distancē, taču lai būtu uz visiem simts Armands ar Kalvi debitēja Haanja100 sacīkstēs Igaunijā. Šogad Haanja sacīkstes nepārklājās ar citiem mačiem Latvijā, kas bija par iemeslu rekordlielam dalībnieku skaitam no Latvijas. Kopumā Võru pilsētā startēja 584 dalībnieki.

Haanja abiem dalībniekiem bija kas jauns, nepieredzēts. Jau no paša rīta valdīja neliels satraukums. Nezināšana par to kas sagaida trasē, uz kuru no ēdināšanas punktiem sūtīt mantas un cik daudz laika un enerģijas šī trase no mums paņems. Pēc tam, kad ieņēmām vietas koridoros, sapratām, ka katram savs ceļš ejams, jo šī būs cīņa katram ar sevi, nevis rezultātu tabulu. Abi secinājām, ka Haanja ir lielisks veids, kā pārbaudīt savu fizisko spēju slieksni un nobeigt sezonu!

 

Nākamgad mēs noteikti brauksim vismaz divas 100 kilometru MTB distances! Ja šogad nesaņēmi dūšu aizbraukt uz Haanju, tad nākamgad, Latvijas simtgadei par godu, to varēsi izdarīt tepat dzimtajā zemē Apē. Vairāk informācija sekos: http://mtb100.lv/

Komandas vārdā,

Armands un Kalvis

01.10.2017.