Līdz sacensībām:
SEB MTB maratons 2.posms Siguldā.

Sezonas sacensības strauji uzņem tempus. Ne mums vieniem liekās, ka viss notiek vienlaicīgi un vienā laikā: skolas eksāmeni, ceriņu un ievu ziedēšana, pirmās karstās dienas, trenniņi un vēlme piedalīties sacensībās....un arī iegūt labus rezultātus!

Siguldas sacensības visiem velobraucējiem saistās ar divām lietām: patīkami siltu laiku un saldo ēdienu finišā, tā saucamo ''siguldnieku''. Pirmais šoreiz gan izpalika un nepieminu tos laikus, kad vēl būtu bijis tik nepatīkami vēss. Taču otrais bija sava vietā. Priekš iesācējiem tas ir grūti un neiespējami, taču pieredzējušie jeb estēti šo kalnu finišā vienkārši bauda. Un nenoliedzams ir arī fakts, ka respekts pret ''siguldnieku'' ir jebkuram braucējam.

Siguldas posma trase arī šoreiz nelikās sveša. Trase dažādos virzienos jau ir bijusi veikta, lai gan organizatori izsakās, ka tā veidota pēc principa, lai gatavotos augsta līmeņa sacensībām. Tas vien pierāda, ka to nebūt nevar nosaukt par vieglu un pastaigas šeit nebija nevienam.

Kā tad gāja mums? Šoreiz viss kājām gaisā! Tādu pat gribējās likt virsrakstu. Mūsu līderim Edgaram šī nebija tā veiksmīgākā sacensība, arī Andrim tas pats - pievīla tehnika, un rezultāti tik pat skumji. Savukārt bija arī patīkami pārsteigumi. Dodoties uz sezonas pirmo sacīksti, automašīnā apspriedušies savā starpā pieminējām Kalvi (viņš uz Ventspili netika). Runājām par to, ka ja šosezon Kalvis ''neizšaus'', tad riteņbraucējs viņš diez vai būs! Jau SEB 1.posmu viņš pierādīja, ka pa ziemu snaudis viņš nav (to apliecina arī ''progresīvākā spēlētāja'' tituls hokeja līgā), taču šinī posmā, veicot 50km Kalvim ļoti atzīstams rezultāts, pirmo reizi sasniegts tik augstvērtīgs rezultāts. Žēl tikai, ka komandas pūrā viņa punkti netika ieskaitīti, jo tika pieteikts kā rezervists. Taču tagad zināms, ka arī šeit izmaiņas tiks ieviestas. Un otra labā ziņa ir tā, ka Oskars ir sajutis savu ritmu un ļoti labi iekļāvās komandas sastāvā.

To novēlot mums visiem un uz tikšanos!

28.05.2012.