Līdz sacensībām:
Cigoriņš...

...ne kafijai domātais, šoreiz uzbraukšanai ar riteni! Bērnībā ir dzerta šī kafija, rūgta gan! Daudziem svētdien Cigoriņkalns atgādināja saldo ēdienu. Garais kāpiens nebija viegls, bet patīkami apzināties, ka esi uzbraucis tanī. Divtik prieks vērot fotogrāfijas par lielisko skatu, kas pavērās mums, braucējiem aiz muguras.

Vismaz domās šim posmam tikām īpaši gatavojušies. Jau reiz braukts, bet forumā pieminēts kā grūtākais SEB posms. Uzreiz jāatzīst, ka melots nebija. Šoreiz organizatori bija ieviesuši jauninājumu - ik pa km atzīme ar attāluma rādītāju. Sākotnēji likās pieņemami, bet tuvāk vidum jau kļuva uzbāzīgi tie nobrauktie km. Par laimi turpinājumā, ieejot azartā tie palika neievēroti. Karsts bija arī šoreiz un Kuldīgas posms mums tikai vēlreiz atgādināja, ka viena dzeramā pudele ir par maz. Mācība bija un finišējot abi trauki izdzerti un nogaršots arī trasē piedāvātais ūdens. Putekļi, lielie akmeņi, veļas dēļa efekts pļavās un izcirtumos, kāpiens Cigoriņā un vietām ļoti ātrs segums - tāds īsumā varētu būt Vietalvas posma raksturojums. Lai vai kā, bet neviens mūsējais meistarībā nesapinās un kritieni mūs šoreiz neskāra. Puiši rādīja ļoti atzīstamus rezultātus un ar prieku redzam mūsu komandu labāko 25-niekā! Katra mūsu komandas dalībnieka laikus skaties sadaļā rezultāti.

Īpašs paldies arī mūsu atbalsta komandai un fotogrāfiem! Nākošais posms jau pēc divām nedēļām Tukumā, kur vēlamies sasniegt ne sliktāku rezultātu kā līdz šim.

02.08.2011.