Līdz sacensībām:
SEB MTB maratons 2014, 5. posms, Kuldīga

Esi sveicināts, šoreiz ieskats kā MTB Garkalne pavadīja šīs karstās brīvdienas. Mēs, kā parasti, dodamies ārpus komforta zonas un savu brīvo laiku aizvadam uz velo, bet ko paveici tu? Kā zināms velo faniem, pēc nelielas pauzes SEB MTB maratons atkal atgriezās Kuldīgā pie Ventu’ puik’!

Maza atkāpe no sacensībām, patinam divas dienas iepriekš un ieskatamies kā es (lasi Kalvis) ar ģimeni izbaudījām Kuldīgu. Tā nu iznāca, ka Ata jau iepriekš pieteiktā telts vieta tika ‘’aizsista’’, tad rezultātā tikai viens no MTB Garkalnes varēja izbaudīt pilsētu un tās atmosfēru uz pāris dienām izvēloties viesu namu ‘Ventas Rumba’. Neko pielikt, neko atņemt – ko labāku var vēlēties, ja pa vienu logu redzama Ventas rumba un pa otru tilts uz vecpilsētu? Šogad bija netipisks rekords – saskaitīju vairāk kā 20 velo fanus no Smiltenes nakšņojam vienā viesu namā uz sacensību dienu (saimniece jau smējās, ka mastā vajadzējis iekārt Smiltenes komandas karogu). Krodziņi un kafejnīcas ar mājīgu atmosfēru un laipnu apkalpošanu, vecpilsētas burvība ar senajām ēkām un bruģētajām ietvēm. Kuldīga ir patiesi skaista pilsēta!

Atpakaļ pie sacensībām! Šoreiz, diemžēl, komandu nevarēja aizstāvēt Kaspars (juniors), kurš devās uz Franciju plānotajā koncerttūrē. Andris turpina atveseļošanos (mēs visi turam īkšķi par tevi!), turklāt pārējais sastāvs kā iepriekš. Šīs sacensības bija netipiski karstas, taču tā kā apstākļi visiem ir vienādi, tad šis bija vēl viens palīgs sadalīt spēkus distancē. Ar neveiksmi trasē cīnījas Juris un Edgars, attiecīgi caurdurta riepa un nolauzta sēdekļa truba (divreiz!), tādēļ finišs sasniegts krietni vēlāk kā iecerēts. Ja apraksta šo posmu pāris vārdos, tad – putekļi, putekļi un vēlreiz putekļi. Starp zobiem švirkst, acis aizžmiegtas un tik minam, minam, minam!

MTB Garkalne skaitļos: ar ļoti teicamiem rezultātiem atzīmējās komandas līderi Sandijs un Vitālijs, attiecīgi ieņemot augsto 43. un 59. vietu. Jau ar krietni lielāku laika intervālu (7min) finišā atgriezās Oskars, ieņemot 199. vietu, kas ir augsts pakāpiens, salīdzinot ar iepriekšējo posmu Siguldā. Pie komandas pjedestāla vistuvāk ar 228. vietu bija Vilnis krietni uzlabojot (pat 50 vietām) savu iepriekšējo rezultātu Siguldā. No 9. koridora startējošais Kalvis ierindojās 315. vietā. Turpat aiz Kalvja kā nākamais 319. vietu ieguva Kaspars K. Turklāt, komandas vadītājs Atis ierindojās 494. vietā ar ne visai priecīgu izbrīnu par iegūto rezultātu. Ķibeles guvušie garkalnieši Edgars un Juris attiecīgi 678. Un 807. vietā.

P.S. Es (lasi Kalvis) mazliet paniekojos ar GoPro kameru (skatīt bildes zemāk), tādēļ drīzumā no nākošajiem posmiem gaidiet arī video!

Komandas vārdā,

Kalvis.

29.07.2014.