Līdz sacensībām:
Vivus.lv MTB maratons 2014. 6.posms, Baldone.

Lai gan Garkalnes MTB komanda jau bija praktiski zaudējusi iespēju pacīnīties par par 3.vietu komandu vērtējumā, tomēr septiņu vīru sastāvā devāmies uz Vivus MTB maratona 6. noslēdzošo posmu Baldonē. Riekstu kalna apkārtne jau gadiem pulcē dažādu līmeņu sportistu sabiedrību, arī šis gads nelika vilties, trase bija sagatavota lieliski un pārbaudīja katra braucēja prasmes kā sakņainās meža takās , nobraucienos un Riekstu kalna kāpumos. Pieļauju, ka gan pusmaratona, gan maratona beigu gala dalībniekiem šīs sacensības bija liels izaicinājums, ne velti dažs labs vēlāk nosauca šo posmu par grūtāko šajā gadā! Jau komandas ieslildīšanās aplī saprotam, ka viegli nebūs. Jābūt ne tikai fiziski labā formā, bet arī tehnikai jābūt nevainojamai, lai nerastos problēmas pie biežās pārslēgšanās. Ir viela pārdomām.

Pirms pusmaratona distances starta, bērnu distancē (1,6km) Ernests izcīna pārliecinošu uzvaru, apsveicam!

Starts kā jau parasti Riekstu kalnā pret kalnu, diemžēl jau pirmajā kilometrā Kaspars S. sajūt pievilkšanās spēku ar vienu no retajiem kokiem, sekas liedz cīnīties par izvirzīto mērķi, pacīnīties ar Vilni (88.vieta). Arī Oskars turas priekšā tikai pirmos kilometrus, jo veselība neļauj parādīt labāko sniegumu. Toties Atis ir kā zivs ūdenī, stabili sasniedzot vienu no saviem labākajiem rezultātiem šajā sezonā (83.vieta) nesot komandai ieskaites punktus. Tā kā šo posmu izlaida mūsu līderi Sandijs un Vitālijs, tad ātrākais no Garkalnes MTB komandas ir Kalvis ar 16.rezultātu. Vilnis šoreiz 46.vietā, Kaspars K. 69 vietā, bet Juris 92.vietā. Komandu vērtējumā posmā esam 7. vietā, bet kopvērtējumā paliekam 5. vietā aiz Trek, Fans, Volvo un Radisson komandām.

Paldies Vivus MTB maratonam 2014 gadā! Esmu pārliecināts, ka 2015. gadā būsim vēl spēcīgāka komanda, kas atkal cīnīsies Vivus MTB maratona trasēs par augstākajiem mērķiem.

Komandas vārdā,

Kaspars K.

15.09.2014.