Līdz sacensībām:
Vivus.lv MTB Maratons, 6. posms 2013. Baldone.

Šovakar LNT sporta ziņās pārraidīja par Baldones Riekstukalna mačiem, tātad neko neesmu nokavējis! Šis bija šogad pēdējais posms Vivus.lv MTB maratonā un tā bija iespēja katram no mums uzlabot individuālos rezultātus, bet raugoties no komandu viedokļa beidzot tikt uz pjedestāla. Šogad pusmaratona distancē tris reizes esam bijuši ceturtie un pēdējais posms bija mūsu pēdējā iespēja.

Baldonē bijām pirmoreiz, izņemot Kalvi, kurš šeit piedalījās Latvijas XCO čempionātā. Trase solījās būt neparedzama un grūta, kas protams apstiprinājās. Es pat teiktu, ka pati grūtākā šogad.

 Vilnis, Edgars   un Vitālijs   devās 55km maratona distancē izvēloties taktiku braukt kopā un palīdzēt viens otram. Tas attaisnojās uz visiem 100%. Finiša līniju šķērsojot turpat viens aiz otra. Kamēr uz pusmaratona startu gatavojās Oskars, Kalvis, Juris un Atis savas spējas bērnu braucienos rādīja Ernests, Artis un Rauls.

Pusmaratona starta šāvienam atskanot devāmies distancē. Katrs pilns apņēmības, taču 6km pārvilka treknu strīpu. Vienlaikus, viens aiz otra 12 braucēji izpaliekot trases neloģiskam marķējumam nespēja izvairīties no koku kaudzes! Rezultātā Jurim trauma, bet devās trases turpinājumā. Oskars ar Ati palika notikuma vietā, jo nopietnu traumu bija guvis RRS Vecmīlgrāvis komandas braucējs. Tika sazvanīti sacensību organizatori un sagaidīta neatliekamā medicīniskā palīdzība, regulēta satiksme, lai citi braucēji netraumētos. Tikmēr protams pat "astes gals" bija pabraucis mums garām. Turpināt sacensību nevarēja arī Oskars, jo tehnika bija salauzta, taču Atis, lai arī ar satraumētu kāju, tomēr vienatnē devās uz finišu. Tā tika izsapņota mūsu iespēja kāpt uz pjedestāla, lai gan šoreiz tas bija pa spēkam.

03.09.2013.