Līdz sacensībām:
Rudens velo pasākums Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolā!

Spītējot lietum, rīta pusē aiz loga, dodamies ciemos pie skolniekiem ,kuri drosmīgi ir sabraukuši ar saviem ričukiem dzestrajā rītā uz skolu,lai tiktos ar mums. Pēc nelielas iesildīšanās ar slotu atbrīvojot stadionu no sakritušajām lapām izveidojam  veiklības trases. Tad vēl daži sagatavošanās darbiņi un esam gatavi tikties ar skolniekiem, kuri jau nevar vien sagaidīt ,kad varēs to iemēģināt!

Līdzdalību pasākumā ņēma paši drosmīgākie puikas un meitenes  no ceturtās līdz pat devītajai klasei ieskaitot!  Sākam ar sadalīšanos divās draudzīgās komandās pirms sēsties uz ‘’rumakiem’’. Visiem braukt gribētājiem jānokārto zināšanu pārbaude ar ceļu satiksmes noteikumiem un āķīgiem jautājumiem! Tad daudziem acīs parādās mirdzums jo sākam veiklības braucienu. Uzsākam startu ar gaisa iepūšanu kamerā, tad cenšamies izbraukt trasi, kuras ceļā ir dažādi šķēršļi ‘’tiltiņu’’ un ‘’čūsku’’ ieskaitot. Viens grib pierādīt cik tas veikls un ātrs, savukārt otram svarīgi ir precīzi un kārtīgi veikt apli bez soda punktiem ,kurus Vilnis centās vērīgi piefiksēt savā blociņā. Protams finišā vienmēr kāds ir pirmais un prieks par to bija visai komandai.

Kad saule caur mākoņiem sāka sildīt vaigu un stafete bija galā devāmies nelielā izbraucienā pa velo celiņu līdz Langstiņiem. Puišiem adrenalīna asinīs bija sācis ‘’vārīties’’ un gribējās parādīt cik kurš ātrs un meistarīgs dažreiz piemirstot par drošību uz ceļa. Pēc pirmajiem kilometriem, kad vaigi sāk sārtoties, feinā bariņā sasniedzam arī nosprausto mērķi un visi dodamies atpakaļ uz skolu. Jaunā paaudze Garkalnes velo komandai aug laba!

Visiem šodien atnākušajiem censoņiem tiek pa diplomam, komandu kapteiņiem pa kausam, top kopbilde un nobeigumā konfekšu turza pie siltas tējas tases. Lieliski pavadīta diena uz riteņiem svaigā gaisā! Redzēt bērnu smaidīgās un apmierinātās sejas ir gandarījums mums. Uz tikšanos nākamreiz!

19.10.2012.