Līdz sacensībām:
RigaBrain palīdz augt un attīstīties arī sportistiem!

Tā kā vasara ir riteņbraukšanas sezonas laiks, arī ikviens riteņbraucējs ir aicināts pie mums sevi pilnveidot un attīstīt! RigaBrain kabinetā līdz šim viesojies ne viens vien šī sporta veida pārstāvis, un rezultāti bijuši ļoti veiksmīgi.

 

Kādēļ? Ikviens riteņbraucējs zina - lai būtu veiksmīgs savā sporta veidā, vajadzīgs spēks un liela fiziskā izturība. RigaBrain autotreniņš, kā zināms, uzlabo smadzeņu darbību. Un harmonizējoties tai, cilvēks ir spējīgs paplašināt arī fiziskās izturības kapacitātes robežas, tā nodrošinot augstāku mērķu un lielāku panākumu sasniegšanu!

Un bez šī riteņbraucējiem galvenā uzlabojuma, iespējams, būs vēl daudzi citi, piemēram, skaidra domāšana, ātrākas reakcijas spējas un veiklība.

Reiz kāds riteņbraukšanas sporta veida pārstāvis pārsteigts stāstīja, kā uzlabojušies triki, ko viņš var veikt ar velosipēda palīdzību.

Nāc un pamēģini arī Tu! Iespējams, arī Tev pozitīviem pārsteigumiem pilna pasaule!

Ieteikumi, kas varētu būt saistoši sportistiem – riteņbraucējiem:

  • Izvēlaties aktivitāti, ar kuru jūs labprāt nodarbojaties, piemēram, krustvārdu mīklu minēšanu. Pavērojiet, vai koncentrējoties un ieguldot vairāk pūļu, jums izdodas darāmo paveikt labāk un ātrāk. Koncentrējot uzmanību un palielinot prasības pret sevi, smadzenēs tiek aktivēti mehānismi, kas uzlabo to spēju mācīties.
  • Katrās 90 minūtēs darba piecas no tām veltiet pilnīgai domu attīrīšanai.
  • Pāris minūšu pastaiga tuvējā parkā, pilnībā fokusējoties uz vidi un muskuļu darbību palīdzēs atgūt koncentrēšanos.
  • Sāciet regulāri praktizēt uz koncentrēšanās spējām orientētu meditāciju! Tā palielinās gan pašas koncentrēšanās spējas un uzmanības apjomu, gan arī paplašinās Jūsu apziņu.
  • Uzstādi mērķus, ņemot vērā 3 lielus principus:

1)esi pārliecināts, ka izdarīsi vēlamo;

2)uzsveriet sev mērķa svarīgumu;

3)esiet gatavs sasniegt to, ko vēlaties!

  • Pierakstiet katru mazāko iemeslu, kādēļ šis mērķis Jums ir vitāli svarīgs un reizēs, kad uznāk vājuma brīži vai vēlme atteikties no realizējamā mērķa, pārlasiet šos argumentus atkal un atkal.
  • Piefiksējiet visus iemeslus, kādēļ esat gatavs sākt šo mērķi realizēt jau šodien, nevis rīt vai parīt.
  • Nekoncentrējies uz kļūdām! Tā vietā skaties uz kārtējo kļūdu no šāda rakursa – jā, kļūda ir pieļauta, bet kas par to? Man taču ir vēl viena iespēja! Domā uz panākumiem orientēti!
  • Atkārtošana - zināšanu māte. Tas tā patiesi ir. Sportisti zina, ka pat muskuļiem ir „atmiņa” – trenējot kādu kustību atkal un atkal, muskuļi to „atceras”, un rezultātā mēs jau automātiski izpildām to, kas iepriekš radījis piepūli. Atkārtošana ir veiksmes atslēga.
  • Nosvini panākumu vai atalgo sevi! Lai arī cik mazs būtu sasniegtais mērķis, tu esi tam veltījis pūles, tādēļ par to pienākas arī atalgojums.
  • Atpūtai jābūt vienādai ar laiku, ko patērējat intensīvam darbam – šis ir centrālais superkompensācijas princips. Labākie atlēti un sportisti to zina, tādēļ sasniedz teicamus rezultātus.
  • Ja vien iespējams, ejiet gulēt 22.00 – ķermenī visveiksmīgāk atjaunošanās procesi noris starp 22.00 un 2.00 naktī. Tā, piemēram, žultspūslis šai laikā bloķē toksīnus. Ja esat nomodā, tas ir pārslogots, un toksīni nonāk Jūsu asinsrites sistēmā.

www.rigabrain.com

25.05.2011.