Līdz sacensībām:
MySport MTB kauss 2014, 2.posms Pļaviņas.

Atceroties pagājušā gada šo posmu, secināju, ka šīs sacensības man bija izdevušās, bet mērķis, protams, rezultātu bija uzlabot. Ierodoties sacensību vietā - Pļaviņās, laiks bija ideāls. Spīdēja saule un nebija pārāk karsts. Uzreiz daudzi riteņbraucēji man stāstīja, ka noteikti ir jāizbrauc pēdējie 2 kilometri pirms finiša, jo tur ir ļoti bīstams, stāvs nobrauciens, kas iet caur mežu. Jau iesildoties daudzi braucēji piedzīvoja kritienus un sacensībās notika tieši tas pats. Man veiksmīgi izdevās no tiem izvairīties. Manuprāt, šī sacensību trase bija viena no tehniski sarežģītākajām un noteikti interesantākā, kurā es pēdējā laikā biju braucis.

Un nu pie pašām sacensībām. Starts man izdevās salīdzinoši veiksmīgs un ātri atradu saviem spēkiem atbilstošu braucēju grupiņu, varbūt pat mazliet ātrāku. Tā lielu daļu no pirmā apļa nobraucām, apmēram, 10 cilvēku lielā grupā. Tuvojoties apļa beigām, pie bīstamā nobrauciena, grupa sadalījās un es sāku mazliet atpalikt. Iebraucot otrajā aplī sāka sāpēt mugura un kājas vairs ar negriezās tik labi, tāpēc nolēmu mazliet samazināt ātrumu un droši aizbraukt līdz finišam noturot savu pozīciju, jo zināju, ka tajā brīdī U23 grupā esmu 3.vietā. Tā nu aizbraucu līdz finišam un ar rezultātu esmu ļoti apmierināts. Tagad atliek stabili nobraukt atlikušos 2.posmus un otrā vieta savā vecuma grupā būs garantēta!

Bet vēl ir liels darbs priekšā un cītīgi jātrenējas, lai uz sezonas vidu rezultāti uzlabotos un sacensībās varētu piedalīties ar lielu gandarījuma sajūtu.

Komandas vārdā,

Sandijs.

01.06.2014.