Līdz sacensībām:
Smiltenes posms SEBa maratonam.

Dažus pēdējos gadus bija tāda kā tradīcija, ka SEB MTB maratona noslēguma posms tika rīkots Smiltenē. Man jau gan daudz vairāk iet pie sirds kā bija šoreiz, Laika apstākļi mūs lutināja, tāpat kā trases veidotāji. Un lai gan nav sezonas noslēgums, saldais ēdiens bija jebkurā gadījumā. Bet ,ja Tukums spējīgs pārspēt, lūdzu - apēdīsim arī otro saldo!

Protams takas šīs jau izbrauktas krustu šķērsām, gan vienā gan otrā virzienā, taču uzrunā to salikums, Māka sagatavot trasi, atmosfēra pilsētas centrā un protams daba. Šie visi ir milzu bonusi kamdēļ daudziem tik ļoti patīk Smiltenes posmi. Mūsu komandai ir vēl viens, milzīgs - tie ir mūsu līdzjutēji! Patiesību sakot, paši labākie! Atliek vien citām komandām tādus novēlēt. Sagaidīšana iebraucot, uzmundrinājumi trases dažādās, pat grūti sasniedzamās vietās, sagaidīšana finišā un uzņemšana pie sevis pēc tā... Visu nemaz nevar teikt...:)

Arī šoreiz bijām lielā mazākumā, bez Kalvja, Andra un Sanda. Taču visi pārējie apņēmības pilni. Un rezultāti neizpalika, tos gan skatieties sadaļā "rezultāti". Protams, ļoti žēl, ka netikām uz 24h sacīksti. Trijus gadus pēc kārtas tikām piedalījušies, guvuši baudu un vērtīgu pieredzi, taču kā saka uz pusēm nepārrausies un priekšroku devām šai sacīkstei. Mazliet vēlāk, kad sezonas ātrais ritms pierimsies sadaļā "video" tiks pievienota arī šis trases sacīkste (tāpat kā Cēsis). Un ,ja nu kādam vēl nepietiek ar to vērojam bildes, par kurām liels paldies mūsu fotogrāfiem, lai arī šosezon ne tik bieži, bet tomēr.

Savādas sajūtas pārņem, kad ieskatoties kalendārā tas mēģina mums pateikt, ka aktīvā sezona jau pavisam tuvu noslēgumam. Taču visas atlikušās sacīkstes ir ar savu lielo nozīmi.

20.08.2013.